fadu

(no subject)

May. 25th, 2019 | 10:05 pm
posted by: fadu

Mūsdienās, ja cilvēks oficiāli strādā trijās darbavietās neizejot no mājas ar iespēju - pamosties dabīgā veidā; lai atrastos darbā pietiek ar astoņiem soliem (attālums no gultas līdz datoram); izlemt vai vispār ir iekāriens šodien jebko darīt darba dēļ; pašam aprēķināt un pārskaitīt savu algu sev vēlamā dienā... Ko vēl vajag priekš pilnas laimes? Pacietību un stiprus nervus, es teiktu.

Jo pastāv vēl reāla iespēja pašai sevi atlaist no darba, tikai nevaru izvēlēties no kura konkrēti...
Pirmais priekšnieks var piezvanīt sestdienās (svētdienās, svētkos un t.t.) desmitos vakarā un pieprasīt rēķinu, aktu, aprēķinu nu dajebko,... bet steidzami.
Otrais, var pilnīgi neprognozējami piezvanīt un paziņot, ka pēc piecām minūtēm atbrauks ar dokumentiem. Un nav nekādas garantijas, ka tas var notikt vispār. Kādreiz paiet dienas trīs... Bet tu sēdi un gaidi.
Trešais, nu tas ir īpašs moments. Tas vispār ierodas bez brīdinājuma. Dzīvoju 4 stāvā. Neviens taču tāpat nekāps uz 4 stāvu bez zvana, lai nodrošinātos, ka esmu mājā. NĒ!!! Zvans pie durvīm un viņam vienalga, vai esmu dušā, vai mājās ir totāls siltumnīcas efekts (29 grādi plusā) un man mugurā ir tikai divi drēbju gabali (varat minēt kādi, tur ir daudz variantu).

Faktiski esmu zemā starta pozīcijā un gaidu,- kurš mani izbesīs pirmais, to norakstīšu (norakšu un izsvītrošu) no savas dzīves.

Link | Leave a comment | Add to Memories


perkons

(no subject)

May. 25th, 2019 | 03:40 pm
posted by: perkons

It kā aiz loga 21. gadsimts. Pases ar visādiem iestrādātiem kodiem, ID kartes ar čipiem, bet vēlēšanu iecirknī, kad stāvi nelielā, bet tomēr rindā, tavu identitāti pārbauda pēc persõnas koda, ko palūdz nosaukt balsī, un tā ievadīšanas planšetē, kas jāapstiprina ar kapču (tiešām? TIEŠĀM?).
Nav tā, ka sūdzos – vairāk neizpratnē. Kā tad paliek ar visiem izslavētajiem GDPR, kā dēļ pirms gada visi vai juka prātā, un joprojām īsti nav atgājuši? Kā ar tiem kodiem/čipiem pasēs un ID kartēs? Tas priekš kaķiem?

UPD:
Un jā! Laikā, kad kosmiskie kuģi vago kosmosa āres, mēs balsojam ar papīra biļeteniem.

Link | Leave a comment {13} | Add to Memories


unpy

Rindu vērotāja piezīmes.

May. 25th, 2019 | 11:50 am
posted by: unpy

Ko tur dod?

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


fadu

(no subject)

May. 24th, 2019 | 10:40 pm
posted by: fadu

- Nevajag smieties saņemot pensiju. Valsts to domājusi nopietni. (c)

Ap pusdienas laiku piezvanīja mammucis. Mammucim pēc pieciem mēnešiem būs 90 gadu (es ceru).
-Meit, es laikam rīt vēlēt nebraukšu, nebrauc man pakaļ.
-Kas tad nu?
-Es tur nevienu nepazīstu.
-Tev nav neviens jāpazīst, iedosi pasi, viņi pateiks kas tālāk.
-Ne jau viņus, bet tos kurus bīda...
Varbūt, viņai taisnība? Neko labu par viņiem neesam dzirdējusi.
Šai valstī vispār nav pieņemts par cilvēkiem stāstīt ko labu.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


unpy

Par visu uzzinu pēdējais.

May. 24th, 2019 | 10:20 am
posted by: unpy

Visi zin, ka kirilica ir nosaukta par godu tam Kirilam, kurš kopā ar brāli Metodiju uzblieza alfabētu slāvu skaņu atveidei. Tikai šodien apskatījos, kā tad tas izskatās.

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


unpy

Vēlēšanu kuslā drudža vērotāja piezīmes.

May. 24th, 2019 | 08:53 am
posted by: unpy

Nedaudz smīnu katru reizi, kad piepeši kāds no paziņu loka, kurš pats galīgi nav politikā, sociālajos tīklos piepeši svinīgi māj ar galvu un stāsta pats vai tikai pārpublicē citu stāstus par to, ka jāiet vēlēt par katru cenu, jāiet pat tad, ja nav, par ko vēlēt, jāiet zobus sakodušam, jo. Aiz "jo" parasti ir kaut kas par demokrātijas pamatiem, Eiropas vērtībām vai globālo sasilšanu.

Tagad jau par vēlu, taču uz nākamajām EP vēlēšanām, mīļie draugi, ļoti gaidīšu no jums īsu atskaiti - "pavei, iebalsoju to un to, un vēl šito, šo piecu gadu laikā viņi izdarīja, lūk, kādus labus darbus: a); b); c)." Uz šīm vēlēšanām neko tādu neprasu, jo nez vai kāds vispār atcerās, par ko tad balsoja pirms pieciem gadiem, nemaz nerunājot par to, ka būtu kaut drusku pasekojis iebalsoto ievērības cienīgajiem sasniegumiem vispārējās labklājības celšanā.

Ar šo visu nekādā ziņā negribu teikt, ka vēlēt nav jāiet, tikai atgādinu, ka tajā daudz piesauktajā demokrātijā vienlīdz cienījama izvēle ir gan vēlēt par kādu, kas sirdij un varbūt pat saprātam tuvs, gan nevēlēt, ja tādas vēlmes nav.

Link | Leave a comment {19} | Add to Memories


fadu

(no subject)

May. 23rd, 2019 | 11:44 pm
posted by: fadu

Viss sākās vakar, kad sev nezināmu iemeslu dēļ mēģināju atvērt saldētavas durvis. Par saldētavu, kā tādu biju aizmirsusi kopš rudens. Tai laikā viss zināmu sieviešu bars lādēja pilnas saldētavas. Palika kaut kā neērti, tāpēc arī manai, gadījuma pēc, palaimējās un arī tika šis tas no dabas labumiem. A nē! Ziemā vārīju sēņu - siera zupas! Kaut kas fantastisks!! Bet tad sēnes beidzās un mana interese par saldētavu arī.
Ko es vakar meklēju tai saldētavā vairs neatceros, jo vienkārši tajā iekšā netiku. Man stratēģiski svarīga nodalījuma vāks atteicās vērties vaļā. Es viņu saprotu, pusgadu šamo ignorēja, tagad pēkšņi tāda uzmanība. Bet viņam nebija ne jausmas ar ko ir darīšana, vēl viens rāviens un es paliku ar visu vāku rokās, pa zemi izbira kaut kādi loriņi un tad es ieraudzīju plaukta saturu- viens pamatīgs ledus klucis visā saldētavas dziļumā. Sapratu vienu - rīt, tas ir šodien mana prioritāte būs ledusskapja atkausēšana. Tā kā nekad to nebiju darījusi, atradu lietošanas instrukciju un sāku studēt. Pirmais, kas mani daudz maz mierināja bija tas, ka ledus veidošanās saldētavā nav nekas slikts. Tas notiek vai nu aiz biežas durvju virināšanas vai no kaut kādas mistiskas atmosfēras ietekmes. Pirmais, protams nav mans gadījums, norakstīsim visu uz atmosfēru. Tālāk, bija rakstīts, ka saldētava ir jāatkausē divas reizes gadā. Tā! Cik atceros, tad ledusskapis bija pirkts pirms virtuves remonta. Tad meistaram bija viens bērns. Tagad jau divi un tas otrais šogad sāka savas skolas gaitas. Palika skumji.
No rīta turpināju iepazīties ar instrukciju. Lai atslēgtu ledusskapi nekādas pogas nav paredzētas, vienkārši jāizrauj štepseli no kontakta. Labs ir, gāju meklēt kontaktu. Rokas garumam pietrūka vismaz savi 8-10 cm. Interesanti, kā es to vispār dabūju iekšā?! Sāku meklēt telefona kontaktos kādu ar garākām rokām, bet piezvanīt tā arī neuzdrošinājos. Ķeksēt štepseli ārā ar kādu štrumentu negribējās, kā es to pēc tam spraudīšu atpakaļ? Kaut kur ap pusdienas laiku mēģināju novērtēt ledusskapi uz svaru un te ... viņš viegli izkustējās un pat ļāvās slīdēt pa lamināta grīdu... Droši vien šim piegriezās mans stulbums. Tālāk vairs nebija nekā interesanta - visu atlikušo dienas daļu stiepu l.skapja saturu uz vannas istabu un atpakaļ. Ledus bluķis ilgi nepadevās, neskatoties uz to, ka virtuvē bija ap 28 grādiem. Ap pulksten astoņiem ieslēdzu ledusskapi. Starp citu, saldētavā atradu daudz interesanta un pat pa burzmu no atsaldētām ogām uzvārīju kādu litru ievārījuma. Ar to diena arī beidzās. Tagad vēl derētu duša un tāds foršs vēss spilvens. Kaut kā tā

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

May. 23rd, 2019 | 10:41 pm
posted by: ulvs

Meitene, kura tikko izkāpa 3.autobusa pieturā Brīvības iela, kas tu esi. Es tevi jau iepriekš biju redzējis. Šoreiz tu mani nepamanīji.

Link | Leave a comment | Add to Memories


teja

(no subject)

May. 23rd, 2019 | 05:55 pm
posted by: teja

Krāmėju atkal "visu savu dzīvi" somā. Deja deja vu lol

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 23rd, 2019 | 04:12 pm
posted by: dienasgramata

no bezdarbnieka dienasgrāmatas: 31.maijā no plkst. 10.00 – 14.00 Laukumā pie Rīgas Kongresu nama (K.Valdemāra ielā 5, Rīgā) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus, kurā vairāk nekā 45 darba devēju (sarakstu skatīt zemāk) piedāvās darba vietas ēku dežuranta, medicīnas māsu, māsu palīga, klientu apkalpošanas speciālista, telpu uzkopšanas darbinieka, krāvēja, atkritumvedēja vadītāja, apsardzes darbinieku, kasiera, pārdevēja, sētnieka, klientu konsultanta, veikala menedžera, miesnieka, pavāra, konditora, maiznieka, ceha strādnieka, noliktavas darbinieka, mehāniķa, inženiera, aprūpētāja, palīgstrādnieka, betonētāja, apdares darbu strādnieka, galdnieka, atslēdznieka, būvinspektora, eksperta, stjuarta, autobusa vadītāja, pavāra palīga, juriskonsulta, projektu vadītāja, iekšējā auditora, šķirotāja, maiznieka, preču izvietotāja, elektriķa, namdara, pastnieka, marķētāja, jaunākā aviācijas drošības inspektora, aviācijas drošības inspektora palīga, bērnu māsas, viesnīcu administratora, istabenes, personālā speciālista, departamenta vadītāja, lietveža, probācijas speciālista, aukļa, bērnu aprūpes un audzināšanas iestādes audzinātāja un citās profesijās.

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


martcore

ģitāra ar rokturi

May. 23rd, 2019 | 02:48 pm
posted by: martcore

firewatch izdevēji panic ir uzpiļījuši jaunu spēļu konsoli, saucas playdate
darbojas viņa šādi

Link | Leave a comment | Add to Memories


artis

Tehniskie traucējumi EP vēlēšanās šodien lieguši nobalsot vairākiem simtiem uz iecirkni atnākušo

May. 23rd, 2019 | 12:53 pm
posted by: artis

Krievu specdienesti beidzot arī “tuvajās ārzemēs” veikuši kiberoperāciju, izpalīdzot Ušakovam tikt uz eiroparlamentu:

“Pēc Laizānes paustā, iespējamais sistēmas traucējumu iemesls tiek apzināts, visdrīzāk tas saistīts ar naktī uzstādītajiem sistēmas atjaunojumiem.”

Kurš izdomāja, ka naktī pirms balsošanas ir laba doma veikt sistēmas “uzlabojumus”? Vai nu kiberoperācija, stulbums vai sabotāža. Cimdaru nomainīja ar solījumiem tieši ieviest šo moderno, elektronisko vēlētāju reģistru. Lūk, rezultāts. Operācija izpildīta.

https://www.delfi.lv/news/national/politics/tehniskie-traucejumi-ep-velesanas-sodien-liegusi-nobalsot-vairakiem-simtiem-uz-iecirkni-atnakuso-veletaju.d?id=51121065

Link | Leave a comment {9} | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 23rd, 2019 | 12:12 pm
posted by: dienasgramata

DELFI. Uzbekistānas valodnieki publiskojuši jaunu, pārstrādātu latīņu alfabēta versiju uzbeku valodai

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Chernobyl (2019)

May. 23rd, 2019 | 12:27 am
posted by: anonymous

Tags: ,

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


martcore

(no subject)

May. 22nd, 2019 | 08:08 pm
posted by: martcore

media madness: pozners intervē noamu homski, a sobčaka - fon trīru

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

No ziņām

May. 22nd, 2019 | 04:41 pm
posted by: anonymous

"Britu karaliskie ķipari".

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


unpy

Technoloģiju vērotāja piezīmes.

May. 22nd, 2019 | 12:49 pm
posted by: unpy

"Apmēram 15% no komentāriem, kas atrodami zem politisko partiju Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu reklāmām sociālajā medijā "Facebook", ir radījuši profili, kas nav autentiski, proti, automatizēti konti, kuri darbojas pēc noteikta algoritma, sarunā ar aģentūru LETA atklāja NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra ("Stratcom") direktors Jānis Sārts"

Tā kā nepieļauju pat niecīgāko iespēju, ka NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktors mums varētu kaut ko samuldēt, esmu patiesi šokēts. Izrādās, komentārus feisbūkos raksta automatizēti konti, kuri darbojas pēc noteikta algoritma. Šeit taču ir dažādi mākslīgā intelekta meistari, varbūt var man apstāstīt, kā tādus var dabūt? Es arī sev gribu automatizēto kontu, kas raksta komentārus pēc noteikta algoritma!

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 22nd, 2019 | 12:50 pm
posted by: dienasgramata

DELFI. Policija aicina jaunas sievietes un arī vīriešus pasūtītos dzērienus neizlaist no sava redzesloka, kā arī neuzticēties piedāvājumiem no malas.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


unpy

Vēlēšanu organizācijas vērotāja piezīmes.

May. 22nd, 2019 | 10:57 am
posted by: unpy

Ō. "PMLP informatīvs paziņojums par reģistrāciju vēlēšanu iecirknī" ir arī uz EDS atnācis. Nez, kas notiks pēdējā dienā pirms vēlēšanām, ceru, ka zvanīs pie durvīm trūcīgi tērptas jaunuves ar tekstu "Labien, mēs ar jums gribam parunāt par reģistrāciju vēlēšanu iecirknī!"

Link | Leave a comment {6} | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 22nd, 2019 | 07:10 am
posted by: dienasgramata

Uģis Kuģis feisbukā: "Vēdiskajā filozofijā vīrs ar sievu skaitījās no tā mirkļa, kad viņiem notika pirmais intīmais sakars. Pēc akta vīrietis un sieviete apmainās ar smalko enerģiju un kļūst saistīti uz visu dzīvi.
Ko nozīmē sievietei pieņemt vīrieša likteni? Tas nenozīmē, ka sievietei būs jāuzņemas atbildība par vīrieša rīcību, bet gan, ka viņai būs jadala vīrieša dzīvesveids."

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


(no subject)

May. 21st, 2019 | 06:04 pm
posted by: divi_g

Pavasara prieks škandalkastē: Černobiļa un Catch-22

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


martcore

(no subject)

May. 21st, 2019 | 03:51 pm
posted by: martcore


teicama grāmata, tur viss ir patiesība! cik labi ir spēlēt rokbandā! jebkura drāma pārvēršas par sitkomu!
(nē, nu deizijas džonsas prototips ir stīvija niksa un fleetwood mac, bet tas nemazina)
((amazon jau taisa serjālu, būs otrs this is spinal tap))

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 21st, 2019 | 12:20 pm
posted by: dienasgramata

LA. Latvijā ražo unikālu produktu – neredzamu stiklu.

Link | Leave a comment {7} | Add to Memories


unpy

Motivāciju vērotāja piezīmes.

May. 21st, 2019 | 11:00 am
posted by: unpy

Par ko balsosiet EP vēlēšanās un kālab?

Link | Leave a comment {64} | Add to Memories


unpy

Troņa spēļu vērotāja piezīmes.

May. 21st, 2019 | 09:21 am
posted by: unpy

Pozitīvais ir tas, ka visa šī sezona skatītāju rūpīgi gatavoja tam, ka brīnumu nav, arī fināls būs sūds, nejūtos vīlies, saņēmu, ko gaidīju.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


indulgence

Saucēja balss tuksnesī...

May. 20th, 2019 | 02:44 pm
posted by: indulgence

Kad maza, jauka 6. klases meitenīte man stāsta, ka zināšanas vēsturē viņas izvēlētajā profesijā neesot nepieciešama, bet 7. klases puika, - ka viņš netikšot mācīties par pilotu tāpēc, ka būšot absolvējis parastu vidusskolu, nevis ģimnāziju, es redzu, ka tur fonā skan vecāku balss.

Skaidrs, ka jebkurš vecāks savam bērnam vēl visu to labāko, un no sirds vēlas, lai mazais neatkārto viņa kļūdas. Bet tā nu dabā iekārtots, ka kļūdas būs. Un ja iepotēs šādas te muļķības, tad kļūdu būs pat vairāk.

Nu nevienu augstskolu neinteresē, kādu skolu absolvējis topošais students. Tikai viņa zināšanu līmenis vai maksātspēja ir noteicošais. Tā kā ģimnāzija tikai ar to ir labāka, ka tur lielāka slodze, vairāk mācību priekšmetu, t.i. teorētiski lielāka iespēja, ka kas vairāk galvā nosēdīsies.

Tāpēc no sirds žēl to jauko meitenīšu, kuras lepni paziņo, ka skola viņām vispār neesot vajadzīga, jo būšot interjera dizaineres. Skaidrs, ka mākslinieki nav tā izglītotākā publikas daļa, bet ne jau par to stāsts. Vai vecāki, kas virza savas atvases uz šo jauko hobijamatu, spēj paredzēt nākotni? Varbūt jau pēc gadiem 10 visiem būs pieejama skaista aplikācija, kurā ielādēt telpas fotoattēlus un tad tikai izvēlēties no 1000&1 piedāvātā interjera varianta sev tīkamāko? Un tāda interjera dizainere nevienam nebūs vajadzīga (atliek vien cerēt uz bagātu vīru, kas pašcieņu neceļ). Vai zobu tehniķis, kas jau gadu desmitus ir cienījama un lieliski apmaksāta profesija - sākusies 3D printeru ēra, un mēs nezinām, kā protēzes gatavos jau pēc pāris gadiem.

Nu līdzīgi kā pirms gadiem 20 visnotaļ cienījama profesija ar savu arodskolu bija burtlicis. Un pat tad, kad jau Latvijā bija pirmie datori, un pirmo avīzi maketēja ar tiem, lielākā daļa nozarē iesaistīto ļaužu neticēja, ka kāda profesija var tā ņemt un pagaist. Pagaisa…

Dārgie skolēnu vecāki. Lūgtum audziniet bērnus - viņos vēlamās īpašības, - taču necenšaties iepotēt savus priekšstatus par derīgs/nederīgs. Jūs gluži vienkārši nezināt, kas jūsu bērniem no skolā mācītā nākotnē noderēs, bet kas nē. Dzīve mainās pārāk strauji, un neviens nezina, kādas profesijas pēc gadiem 20 būs pieprasītas, kādas nē.

Labāk palīdziet skolotājam viņos ieaudzināt to, kas patiesi noderēs: spēju pārvarēt slinkumu un veikt neinteresantu uzdevumu, spēju atrast un atdalīt informācijā svarīgāko, to analizēt un veikt secinājumus. Tas noderēs jebkurā profesijā.

Skolā nemāca amatu, skolā cenšas dot erudīcijas minimumu, iemācīt iemaņas un spriestspēju, kuras tā pietrūkst mūsu sabiedrībā. Galvenais: iemācīties mācīties pašam, jo dzīvē neviens no malas jaunas iemaņas ar karoti mutē nelies. Bet mācīšanās šajā vecumā ir garlaicīga pēc definīcijas, tāpēc jāmācās pārvarēt slinkumu.
Ak, te jau es atkārtojos…

Link | Leave a comment {26} | Add to Memories


teja

(no subject)

May. 19th, 2019 | 02:00 pm
posted by: teja

Yep daudziem nav dots daudz ko sajust vai nojaust, bet nav tikpat kā nekā, ko nevar iemācīties kognitīvi. bet šī vēlme vai tās neesamība ir politisks jautājums.

Link | Leave a comment {12} | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 18th, 2019 | 07:05 pm
posted by: dienasgramata

https://www.delfi.lv/tasty/jaunumi/virtuves-sarunas-godat-latviesu-tradicionalos-edienus-liga-druka-smalka.d?id=51098991

šis gan labs gadījums no laikiem, kad dalīja uzvārdus:
- Un kā jūsu uzvārdu rakstīt?
- Rakstiet smalkā drukā!

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


martcore

(no subject)

May. 18th, 2019 | 02:56 pm
posted by: martcore

starp citu, japānā ir tāda rotaļlieta
godzilla sniedz preses konferenci, kurā domei un pilsētas arhitektam atvainojas par sagrautajām ēkām
... )

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

May. 18th, 2019 | 01:55 pm
posted by: ulvs

Jūs to izdarījāt! Lokators šobrīd jau 7.vietā.

Link | Leave a comment | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 18th, 2019 | 01:42 pm
posted by: dienasgramata

DELFI. Ne tikai vīriešiem patīk, ka viņus aplido un pavedina, arī lielākā daļa sieviešu vēlas to izjust un izbaudīt.

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


teja

(no subject)

May. 17th, 2019 | 09:43 pm
posted by: teja

Tu zini, ka esi perifērijā, kad, iekāpjot lidmašīnā, neprasa ne pasi ne iekāpšanas karti, tikai pajautā, kā tevi sauc un saka "it's ok".

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

May. 17th, 2019 | 05:00 pm
posted by: ulvs

Sasodīts, nesaprotu, kāpēc man pēkšņi ir vēlme noskatīties jauno k/f "Pikaču- Pokemonu
detektīvs". Ja godīgi, kad man bija 14, garlaicības mākts, skatījos 1. latviski tulkoto Pokemulteņu sēriju. Tas vecums asocējas ar spēju masturbēt uz multeņu tēliem, jā, es skatos uz tevi, Mistij. Vēlākos gados zaudēta spēja.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

May. 17th, 2019 | 02:12 pm
posted by: ulvs

Nobalso par Lokatora jaunāko dziesmu NABA TOP 10.

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


wowow

(no subject)

May. 16th, 2019 | 10:56 pm
posted by: wowow

Kas var zvaignes saskaitīt...
Kas var ceļa ielāpus posmā Valdemārpils-Roja saskaitīt...

Link | Leave a comment | Add to Memories


anonymous

Le Bureau des Légendes (2016)

May. 16th, 2019 | 07:38 pm
posted by: anonymous

Matjē ir tik nenormāli kruts, ka gribas būt par spiegu, pat ja viņu nežēlīgi dauza.

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


martcore

f4

May. 16th, 2019 | 03:31 pm
posted by: martcore

vēl ceturtajā follautā man ir piekomandēts Palīgs, tobiš, suns
pie tam bez četrkājainā drauga es nekādi nevaru, jo spēlēju survival modē (vishārdkorīgākais ultrarežīms, par niansēm pastāstīšu kaut kad vēlāk), un man ir "lone survivor" perks, lai varētu pastiept mantas
tā, ka citus personāžus es sev līdzi paņemt nevaru

tiesa, mantu stiepšanā Palīgs arī īpaši situāciju neuzlabo - ja normālā režīmā sunī var ielādēt miniganu un sešus automātus, tad te viņš tikai reizēm nes mājās šņabi un naudu
kas, protams, nav slikti
operācijas stealth modē Palīgs saprot tā, ka es gribu ar viņu spēlēties
reiz no lieliem priekiem viņš man ielēca krūtīs un iegāza radioaktīvā ezerā
olīvijas satelītstacijā suns pamanījās uzlidot kosmosā (tas ir slavens bags, bet kad to redzi savām acīm aiz sajūsmas nepārstāj aurot)
uz eksplozīvām lamatām viņam vispār ir ķēriens - lūk, visi taču zin, ka kembridžas santehnikas veikalā "plumber's secret" (viktorija, jā) īpašnieks ir nomīnējis savu labāko klozetpodu! aizgāja duksis pakakāt...

te vakardien taisīju ciematā elektrību vienai mājai, viss, kā pienākas - pieliku trepes, uzkāpu uz jumta, saliku pilonus, keramiku, vadus, pieslēdzu ģeneratoram, nokāpu lejā, noņēmu trepes, lampas deg, čaiņiks vārās
un pēc tam pusdienu staigāju pa teritoriju meklējot Palīgu - čuvak, jāiet medībās, sirds kāro pēc grilēta aļņa! 

ekrānā - konkurss viktorīna "atrodi palīgu"
... )

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


unpy

Politisko reklāmu vērotāja piezīmes.

May. 16th, 2019 | 03:03 pm
posted by: unpy

Esmu vecs, nīgrs un no dzīves ne tikai noguris, bet arī atpalicis. Šeit taču noteikti ir kāds, kurš varēs apstāstīt, kāda lēmumu un pārdomu ķēde noveda pie šī https://www.facebook.com/Attistibai.Par/videos/630934184045003/ ?

Link | Leave a comment {9} | Add to Memories


teja

(no subject)

May. 16th, 2019 | 08:04 am
posted by: teja

Emocijas un kompleksi un pašdestrutrukt8vi paradumi ir personiski? Nope.

Link | Leave a comment | Add to Memories


bljanna

Bibliotēka

May. 15th, 2019 | 02:58 pm
music: Madrugada
posted by: bljanna

Tikai pirms kāda gada es pamazām sāku pārvarēt savu ocd līdzīgo tieksmi sēdēt bibliotēkās tikai noteiktās vietās. Mīļākās vietas bibliotēkās vai pat sabiedriskajos transportos gan jau ir vairumam, bet ne visiem šo vietu nepieejamības gadījumā parādās zināma nervozitāte un nespēja strādāt - visu laiku jāvēro, vai neatbrīvosies kāda no iemīļotajām vietām. Koncentrēties darba uzdevumiem bija teju neiespējami. Bet nu ir labāk. Es progresēju no vienas visiemīļotākās vietas uz dažām iemīļotajām. Un, ja nu tās visas ir aizņemtas, es pat varu ne tikai sēdēt citur, bet arī strādāt. Neliels īgnums gan paliek, bet tie ir nieki.
Visās bibliotēkās ir arī ļoti regulārie apmeklētāji. Ne visi viņi ir studenti. Jo regulārāks bibliotēkas viesis, jo visdrīzāk, ka viņam/ai ir iemīļotās vietas. Tas tumšādainais puisis ar drediem līdz pleciem un ūziņām kā Sprīdītim (smilškrāsas biksiņas garumā līdz potītēm ar drusku savilktiem galiem) un strīpainām zeķēm šeit ir gandrīz katru dienu, visu gadu. Viņš vienmēr izvēlas vietu pie loga (tāpat kā es). Galds nokrauts ar grāmatām, un viņš šeit pavada garas stundas. Ik pa laikam aizstaigā līdz tuvējam Starbucks pēc kafijas, un, atšķirībā no citiem, nekad nevāc kopā visas savas mantas bailēs, ka kāds viņa prombūtnes brīdī ko nozags. Dažreiz viņam izlīst kafija pa visu galdu. Viņa gaita ir viegla kā gazelei. Slaiks, gara auguma, tievām kājām. Viņš pārvietojas nesteidzoties un pavisam mierīgi. Pat tad, kad izlijusī kafija jau iekrāsojusi brūnas viņa piezīmju lapas un lēni pil gar galda malu uz bibliotēkas paklāja.
Kāds kungs labākajos gados ar baltu keponu, uz kura izšūts burts "D", šeit nāk lasīt grāmatas. Viņam vienmēr ir līdzi vairākas grāmatas, un viņš nekad neizvēlas vietas pie loga. Varbūt viņš tās atstāj studentiem. Viņš vienmēr sēž pie apaļajiem galdiem, kas ir nedaudz nostatus no logiem, bet nav arī paslēpti telpas vidū, kur dabisko gaismu pārņem spuldzes. Man vienmēr gribējies pajautāt, ko viņš lasa. Viņš veic piezīmes mazā, zaļā blociņā, bet pašās grāmatas nekādas atzīmes neveic. Viņš raksta ar pildspalvu, bet es ar zīmuli. Viņš ir visparastākā skata "white American male", nekā īpaša. Bet viņš nāk un lasa, un es viņu redzu, un viņš man šķiet jau kaut kādā ziņā drusku tuvs.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


teja

(no subject)

May. 15th, 2019 | 05:19 pm
posted by: teja

es nez kaapeec gaidu, ka kultuuras cilveeki un LGBTQ automaatiski buutu radikaali kreisi, taapeec es sacepos, ja vini paarstaav kaut kaadu neoliberaalu cinismu, vai intelektuaalu fashismu, bet taa jau ir tikai mana probleema.

Link | Leave a comment {12} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

May. 15th, 2019 | 04:30 pm
posted by: ulvs

Mans jaunais ikdienas prieks un acu raugs ir kāda, pieņemu, 20.gs. sākumā celta ēnaina, koku ieskauta daudzdzīvokļu māja Palīdzības ielā 13. Es gribu to.

Link | Leave a comment {12} | Add to Memories


teja

(no subject)

May. 15th, 2019 | 03:10 pm
posted by: teja

Tikko piedzīvoju spēcīgas emocijas un sapratu, ka sen nebiju tādas piedzīvojusi. Tās sākās, kad viena sieviete improvizētas performances laikā sev viegli iesita pa seju. Vienreiz, bet tas radīja vtik nepārvaramas sajūtas, ka nācās sākt domāt. Es reizē jutu pret vinu līdzjūtību un vēlmi nospiest ar zăbaku. Skaidri redzēju sevi kā vīrieti armijas drēbēs, kas vinu nospiež ar zābaku. Man negribas redzēt vardarbību un vardarbība pret sevi ir vilks jēra drēbēs. ironija to nepadara baudămāku.

Link | Leave a comment | Add to Memories


bljanna

Ziedonis

May. 14th, 2019 | 08:26 pm
posted by: bljanna

Maijs ir retais mēnesis gadā, kad Detroitas dominējošo marihuānas un benzīna smaržu nomaina ābeles un bumbieres.

Link | Leave a comment | Add to Memories


unpy

Hokeju vērotāja piezīmes.

May. 14th, 2019 | 08:16 pm
posted by: unpy

Sanāca man drusku paskatīties, vairāk paklausīties to jūsu hokeju. Kad sāku šo dzirdēt, viegli eksaltēti komentētāji ekstāzei tuvā stāvoklī stāstīja to, cik Latvijas izlase ir kruta, bet Itālijas - pilnīgs aizgalds, jo mūsu valstsvienības spēlētāji esot metuši 60 reizes pa itāļu vārtiem, bet tie nožēlojamie atpalikāņi - daudz, daudz mazāk. Šito dzirdot, ieskatījos TV ekrānā un tur rādījās, ka no tiem 60 metieniem realizēti ir 2, nevis vismaz 25, kā man pēc sajūsmas ekrānu skaļruņos bija licies. Nav grūti izkalkulēt, ka mūsu ūberkomandai rezultatīvs ir kats trīsdesmitais metiens. Dzirdēju, ka kaut kādi citi šiem pašiem itāļiem esot 8 golus sametuši. Ja tie citi ir bijuši arī riktīgi kruti un bliezuši iekšā vārtos katru trīsdesmito, tad tie ir 240 metieni spēlē jeb 4 metieni pa vārtiem minūtē. Manuprāt, mūsējiem vēl ir, kurp tiekties.

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


dienasgramata

(no subject)

May. 14th, 2019 | 04:42 pm
posted by: dienasgramata

es taču nepastāstīju, mani vakar gaišā dienas laikā gandrīz notrieca Omniva busiņš uz Tērbatas un Matīsa krustojuma, es lēnām pie zaļā ripinos pāri, tur taču bruģis, ātri nemaz nepabrauksi, turklāt vēl līst, bet man groziņš pilns ar jaunām grāmatām, nu, smagi arī manevrēt, šis savukārt griežas pa kreisi no Tērbatas ielas uz tirgus pusi un cenšas nesadurties ar pretimbraucošo mašīnu (kas viņam pēc idejas ir jāpalaiž), tāpēc pagriezienā uzgāzē un laikam taču skatās uz to mašīnu, nevis uz mani, vienbrīd jau šķita, ka pārbraukt nepārbrauks, bet pakaļējo riteni aizķers un gar zemi ar galvu pret trotuāra apmali utml. bet nē, izdevās uzmīt pedālim un pašam izgriezties no situācijas, bet nu pāris centimetri tur bija un viņa ātrums arī paliels. tā arī nezinu, vai šis vispār pamanīja. a moš tieši redzēja un gribēja nobraukt. varbūt viņam kāds zobs uz mani. kāds noraidītais dzejnieks, piemēram, ar salauztu likteni

Link | Leave a comment {10} | Add to Memories


wowow

You know you are in trouble when someone mails you from

May. 14th, 2019 | 04:08 pm
posted by: wowow

...
Sent from XFINITY Connect Mobile App

Link | Leave a comment | Add to Memories


martcore

[domīgi graužot desmaizi]

May. 13th, 2019 | 09:57 pm
posted by: martcore

Link | Leave a comment {14} | Add to Memories


artis

(no subject)

May. 13th, 2019 | 05:57 pm
posted by: artis

Kā pie velna izskaidrot šo dokumentu sākot no lpp. 275?

https://core.ac.uk/download/pdf/71807199.pdf

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


ulvs

(no subject)

May. 13th, 2019 | 03:51 pm
posted by: ulvs

Ieja.

Link | Leave a comment | Add to Memories